22 Ocak 2019 Salı

Radyo Karavan

Radyo Karavan

Radyo Karavan 8 Aralık 2014 tarihinde Ayça Şen öncülüğünde yayın hayatına başlamış Organik Radyo ve Kurumsal Babandır Karavan Candır sloganlarını kullanan şahsına münhasır bir radyodur.
Yayın merkezi Karavan'da bulunan Radyo Karavan dinleyicilerine internet yayınları ile ulaşmakta olup tüm Türkiye'den ve Dünya'dan dinlenebilmektedir.
Günümüz çiçek çocuklarından Ayça Şen'in kurumsal radyolara savaş ilanı diyebileceğimiz bir projesi olarak yayın hayatına başlayan Radyo Karavan tüm içeriği ile organik bir radyodur.
Organik derken dört duvar arası plazalara sıkışmayan, sürekli bir gözü üstünde yayın müdürleri bulunmayan, yasaklarlardan ve çirkinliklerden uzak pırıl pırıl duygularla sizden bizden içinizden bir radyo Radyo Karavan
Yayınlarını bizzat kendiciği yapan Ayça Şen ve eşi Toni ile sohbetleri birazda müzik ile gün boyu Radyo Karavan'da
Karasal yayınları bulunmayan radyoya sayfası aracılığı ile ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Radyo Karavan dinleyebilirsiniz.
Tag : Radyo Karavan, Radyo Karavan dinle
 Radyo Karavan

http://www.netradyodinle.net/radyo-karavan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

İmparator FM

İmparator FM İmparator FM 2017 yılında Sakarya'nın İmparatoru sloganıyla yayın hayatına başlamış bölgesel pop müzik radyosudur. ...